rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Konferencja w sercu Polski to Hotel Kuźnia Napoleońska. Dzięki doskonałej lokalizacji, 30km od Warszawy, 14km od autostrady A2 i z łatwym dojazdem do innych głównych tras Polskich oraz pobliskiej stacji kolejowej (1km) zapewnia łatwą komunikację wszystkim uczestnikom. Jednocześnie jest jednym z największych centrów konferencyjnych w tej części Mazowsza łączących ze sobą łatwość dojazdu z szerokimi możliwościami organizacyjnymi jakimi jest 14 sal konferencyjnych, 120 pokoi czy też sale restauracyjne i bankietowe umożliwiające jednoczesne wydawanie ponad 400 posiłków.

 

W Kuźni Napoleońskiej wierzymy w siłę spotkań i interakcji pomiędzy ludźmi. Dlatego też organizatorom i uczestnikom oddajemy przestrzenne i doskonale wyposażone sale konferencyjne, które gwarantują, że wszyscy uczestnicy będą mogli w pełni skupić się na kluczowym przesłaniu konferencji. Przykładowo nasza Sala Szafirowa dysponująca dwoma ekranami i rzutnikami mogącymi pracować symultanicznie lub oddzielnie. Dodatkowo przed salami konferencyjnymi znajdują się obszerne przestrzenie przed funkcyjne wykorzystywane dla przerw kawowych i spotkań kuluarowych.

 

U nas każde spotkanie rozpoczyna się w dniu pierwszego kontaktu z organizatorami kiedy to jeden z naszych koordynatorów konferencji rozpoczyna z Państwem pracę nad osiągnięciem pełnego sukcesu. Od doboru sal konferencyjnych, przez wybór menu po realizacje audio – wizualne. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego bogatego doświadczenia.

 

Koordynacja grup biznesowych, konferencyjnych, szkoleniowych i targowych
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne