rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Pierwsze Komunie

Pierwsza Komunia w Kuźni Napoleońskiej to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera i forma łącząca ze sobą podniosłość chwili, zabawę dla całej rodziny, a przede wszystkim niezapomniane chwile. Ten wyjątkowy dzień zmieniamy w prawdziwe wydarzenie prowadzone przez zespół animatorów, który nie tylko będzie bawił, ale i integrował.


komunie

cień

Chrzciny

Niezależnie czy kameralne czy też huczne i duże nasz koordynator bankietów dobierze dla Państwa odpowiednie miejsce i formę. Nasza profesjonalna i ciepła obsługa zajmie się każdą częścią tego wyjątkowego dnia, aby wszyscy uczestnicy mogli się skupić na tych którzy są najważniejsi tego dnia.

chrzciny

cień

Urodziny

Czy na poważnie czy kompletnie na luzie Kuźnia Napoleońska oferuje szereg ciekawych miejsca na organizację urodzin. Do organizacji tego dnia oferujemy sale bankietowe, grillową Ruszt & Grill, Altanę w ogrodzie lub jedną z naszych restauracji.

urodziny

cień

Rocznice

Kiedy przychodzi czas na świętowanie okrągłej rocznicy Kuźnia Napoleońska oferuje szereg ciekawych miejsc i pomysłów. Razem z naszym koordynatorem bankietów wybór odpowiedniej formy będzie przyjemny i gwarantujący wyjątkowe chwile.

rocznice

cień

Konsolacje

W tym dniu refleksji rozumiemy potrzebę miejsca, które zapewni wygodę, spokój i dyskrecję. Nasz profesjonalny i  doświadczony zespół przygotuje ten pożegnalny obiad z powagą i ciepłem.

konsolacje

cień

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne