rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Pierwsza Komunia w Kuźni Napoleońskiej to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera i forma łącząca ze sobą podniosłość chwili, zabawę dla całej rodziny oraz niezapomniane chwile. Ten wyjątkowy dzień organizujemy zazwyczaj na naszej głównej sali balowej, Sali Rubinowej w formie bankietowej.

 

Rozpoczynamy powitaniem przez animatorów oraz małym prezentem. Następnie rodzina i goście zapraszani są do swojego stołu przygotowanego specjalnie dla Państwa. W tym czasie przez naszych animatorów organizowane, są zabawy i konkursy z nagrodami. Część zabaw odbywa się bezpośrednio na Sali, a część w naszym ogrodzie, do którego jest dostęp prosto z sali.

 

Dzięki wyjątkowej  Sali Rubinowej (600m2, 6 m wysokości, z systemem świateł balowo – dyskotekowych, parkietem, miejscem na zabawę i atrakcje) wszyscy goście mają zapewnioną wygodę i miejsce na swobodną zabawę. Podczas całego przyjęcia serwowane jest specjalnie skomponowane menu i podawane zgodnie z rytmem każdego stołu. W cenie menu oferowany jest wyjątkowy Pierwszo Komunijny tort.

 

Bogaty program rozrywkowy z prowadzącym bohaterem z najpopularniejszych bajek, konkursy, zabawy i dyskoteka zapewnią rozrywkę dzieciom i ich integrację. Jednocześnie rodzice i rodzice chrzestni również będą wspierać swoje pociechy.

 

W ogrodzie do którego jest bezpośrednie wyjście z sali czkają atrakcje i konkursy ruchowe jak strzelanie z łuków, dmuchawek, paintball czy gwiazdki ninja i inne.

 

Oczywiście istnieje również możliwość skorzystania z jednej z naszych sal indywidualnych dobranej odpowiednio do ilości uczestników i Państwa preferencji.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne