rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Menu

Na ten wyjątkowy dzień i noc oferujemy wiele atrakcji i możliwości, ale najważniejszą z nich to 50 letnia tradycja kulinarna. Menu dobrane do najbardziej wymagających programów weselnych, a dania przygotowane zawsze ze świeżych produktów i na bieżąco przed wydaniem. Nasz zespół wkłada w ich przygotowanie swoją pasję gotowania, aby zapewnić wyjątkowość tego wieczoru.

menu

cień

Miejsca

W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy miejsca godne każdego wesela. Od naszej głównej balowej Sali Rubinowej (600m2, 6 m wysokości, parkiet taneczny, system świateł balowych, scena, klimatyzacja brak filarów), po przez mniejszą Salę Szafirową (330m2), po Ogród z Altaną oraz Restauracje, które doskonale pasują do obiadów weselnych lub mniejszych przyjęć.

miejsce

cień

Koordynacja

Rozumiejąc jak wielkim przedsięwzięciem może być organizacja tego wyjątkowego dnia zapraszamy do kontaktu i skorzystania z doświadczenia naszego Koordynatora Wesele. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bezpośredniej obecności na każdym weselu jest to gwarancja spokoju ducha i profesjonalizmu.

koordynacja

cień

Dekoracja

Przez dekady organizacji wesel mieliśmy możliwość współpracy z wieloma wyjątkowymi i kreatywnymi dekoratorami. Jednocześnie mogliśmy wypracować najlepsze i najbardziej efektowne rozwiązania. Zapraszamy do skorzystanie z naszej firmy dekoratorskiej i jednego z ich wyjątkowych projektów lub do stworzenia własnej koncepcji.

dekoracja

cień

Poprawiny

Po każdej udanej nocy weselnej przychodzi czas na poprawiny. W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy kilka możliwości od spokojnej kolacji, przez kontynuację tańców i bankietu po luźnego grilla z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

poprawiny

cień

Usługi dodatkowe

Zapraszamy również do  wyboru dodatkowych atrakcji weselnych, gdzie między innymi oferujemy regionalny i bogaty Stół Wiejski, Słodki Bufet, Fontanny Czekoladowe, Serwis Barmański, Pokazy Sztucznych Ogni i wiele więcej.

uslugi-dodatkowe-wesela

cień

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne