rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Kuźnia Napoleońska dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu i łatwości komunikacyjnej jest preferowanym miejscem noclegów grup turystycznych wybierających się do Warszawy, albo będących w trasie po Polsce i Europie.


Bliskość atrakcji turystycznych jak miejsce urodzin Chopina, Niepokalanów, Nieborów czy Kampinos, łatwa możliwość dojazdu do autostrady A2 (15km wygodną trasą dojazdową) , trzy różne trasy dojazdowe do Warszawy to tylko część ułatwień jakie oferuje położenie Kuźni Napoleońskiej.


Dodatkowo hotel oferuje wygodne pokoje, z darmowym podłączeniem do Internetu, 24 godziną obsługę  recepcyjną oraz gastronomiczną.


Na autokary czeka bardzo duży, wygodny zamknięty i monitorowany parking. Nawet największe autokary (nawet kilkanaście z nich) mogą na nim wygodnie manewrować i parkować.

 

Aby dowiedzieć się o preferencyjnych cenach zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji dla grup zorganizowanych i wycieczek:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne